Het medisch discussie forum, waar medisch professionals herkenbaar mee discussieren en antwoord geven op medische vragen. Het medisch discussie forum voor lotgenotencontact
en informatie van ervaringsdeskundigen.

www.medischforum.nl
   Registreer   |   Informatie  |   Zoeken  |   Actieve Onderwerpen  |   Links  |   Inloggen
Index > Medicijnen > Lexapro en tintelingen in benen
Auteur Onderwerp: Lexapro en tintelingen in benen
craig




BerichtGeplaatst: 20-10-2018 11:07 Reageer met quote

Ik slik nu 5 weken lexapro en los van wat milde bijwerkingen heb ik last van een gevoelige huid op mn benen. Tijdens de dag wordt het erger. het is een tintelend prikkend gevoel bij aanraking. hebben meer mensen hier last van en gaat het vanzelf weg. dank voor het antwoorden!
Index > Medicijnen > Lexapro en tintelingen in benen
Pagina 1 van 1  

© Medisch Forum.nl 2004 - 2018   Privacy- en cookieverklaring