Het medisch discussie forum, waar medisch professionals herkenbaar mee discussieren en antwoord geven op medische vragen. Het medisch discussie forum voor lotgenotencontact
en informatie van ervaringsdeskundigen.

www.medischforum.nl
   Registreer   |   Informatie  |   Zoeken  |   Actieve Onderwerpen  |   Links  |   Inloggen
Index > Psyche > Afkickverschijnselen efexor
Auteur Onderwerp: Afkickverschijnselen efexor
Marielle3006




BerichtGeplaatst: 01-03-2007 17:57 Reageer met quote

Wie heeft er ervaring met het stoppen met efexor.
Ik heb vanaf vorige week woensdag niets meer geslikt. Slikte maar heel weinig: een halve 37,5-tablet. Begin nu last te krijgen van hoofdpijn, misselijkheid en weinig zin. Tot vandaag heb ik me goed gevoeld. Zijn dit bijbehorende klachten of gewoon de griep?

groetjes van Marielle
Ad
valxo




BerichtGeplaatst: 02-03-2007 10:38 Reageer met quote

Hallo,

Ik ben alleen bekend met afkickverschijnselen van Seroxat en die waren verschrikkelijk. Het lijkt me dus niet ondenkbaar dat je ze met Efexor ook hebt.

succes
Gast




BerichtGeplaatst: 20-04-2007 12:09 Reageer met quote

Hallo
Ik zit momenteel middenin de afkickverschijnselen van efexor (150mg). Ben zwanger en moet dit zo snel mogelijk afbouwen. Maw bijna een jaar 150mg genomen, nu een week 37,5mg en sinds maandag niets meer. het is werkelijk een hel om door te gaan.
Gast




BerichtGeplaatst: 20-04-2007 12:32 Reageer met quote

Wat zijn jou afkickverschijnselen?
Gast




BerichtGeplaatst: 04-05-2007 8:18 Reageer met quote

Hey

Ik heb ook 8j bijna Efexor 75mg genomen.
Begin februari ben ik ermee gestopt en de dag nadien met Lerivon begonnen (10mg).veel lichter dus.
Nu 2 maanden later heb ik serieus last van CONSTANTE duizeligheid,Constant een rare druk in mn hoofd,precies flauwvallen,slappe benen,...

Zou het kunnen dat nu pas (na 2m) de Efexor VOLLEDIG uit mn lichaam is en ik het daarom nu in alle hevigheid terugkrijg?

Heb echt schrik dat ik een hersentumor heb pfff
Marielle3006




BerichtGeplaatst: 04-05-2007 12:53 Reageer met quote

Heel herkenbaar dat je bang bent voor een hersentumor. Ik was dat ook en de artsen waren daar ook bang voor. Daardoor heb ik Ct-scan en eeg gehad. De laatste zelfs 2 keer omdat het inderdaad niet goed was. Dit bleek (gelukkig)niets te maken te hebben met tumoren, maar met angsten. Ben je bekend met een angststoornis?
Wenneke78




BerichtGeplaatst: 04-05-2007 13:54 Reageer met quote

Hey

Ja ik ben jammer genoeg bekend met een angststoornis.
Bij mij is het 8j geleden begonnen toen mn pa overleden is aan een hersentumor (45j).
Toen is het met mij pijlsnel achteruit gegaan.
Kwam de dur bijna niet meer uit ,uit schrik dat ik op straat ging neervallen en sterven.
Uiteindelijk na véle medicatie te hebben geprobeerd,kwam ik bij Efexor 75mg en die deed me weer opfleuren!
Na 8j dacht ik dat ik wel sterk genoeg was om er stilletjes mee af te bouwen.
Dus de huisarts gevraagd wat ik moest doen.
Ik mocht meteen stoppen met de Efexor als ik meteen ging starten met Lerivon 10mg.
Dat heb ik dus gedaan ...de 1ste maand voelde ik mij fantastisch...
Maar de 2de maand begon ik me soms al lastig te voelen...
Nu bijna 3maanden later ben ik dus CONSTANT duizelig,druk in mn hoofd,precies flauwvallen...
Heb dus écht enorme schrik voor een hersentumor...

Even over jouw scan...konden ze daar dan een afwijking aan zien te wijten aan je angsten?
Omdat je zegt dat t resultaat niet goed was?
jacky_1963




BerichtGeplaatst: 15-04-2008 11:25 Reageer met quote

Hallo,

ook ik heb een tijd efexor geslikt, 75 mg. Vorige week begonnen met afbouwen, heb de helft geslikt en sinds gisteren helemaal gestopt.
Ook ik heb last van duizelingen, spierpijn, misselijkheid.
Er schijnt iets op de markt te zijn, een natuurprodukt, wat deze afkickverschijnselen verzacht alleen ik kan er niet achter komen waar ik dit kan kopen.
Is een van jullie hiermee bekend?
Zijn er hier ook mensen die al van de verschijnselen af zijn en zo ja, hoe lang heeft dit geduurd?
Ik wacht in spanning op jullie antwoorden!!

Groetjes!
geggy1985




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 19:58 Reageer met quote

hee,
weet iemand al hoe dat middeltje heet, want ook ik word gek van de duizeligheid en komt steeds een rare druk in mijn hoofd.
gr michelle
jacky_1963




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:07 Reageer met quote

Nee sorry Michelle, ik heb geen idee hoe dat middeltje heet, ik ben van ellende maar weer efexor gaan slikken, maar dan wel 37,5 mg. Dit bevalt me goed.
Sterkte met het afkicken!!

Groetjes
geggy1985




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:09 Reageer met quote

hallo,
ik wil niet opgeven om te stoppen met de efexor, maar dit is echt zo ellendig. ik weet niet hoelang ik dit volhou.
hoelang heb je geprobeerd te stoppen?
gr
jacky_1963




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:12 Reageer met quote

Maar 2 dagen!! Ik werd net als jij knettergek van de duizelingen, de misselijkheid en de spierpijn. Heb je wel goed afgebouwd, want volgens mijn huisarts moet je echt heel langzaam afbouwen.
Hoeveel mg slikte jij per dag? Ik maar 75 mg maar ondanks dit had ik vreselijke afkickverschijnselen, ik leek wel een junk!!
En eigenlijk zijn we dat ook als je t goed bekijkt.
Ik hoop dat je het volhoudt Michelle!!

Groetjes
geggy1985




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:24 Reageer met quote

heey,
ja slikte eerst 75mg. toen 2x 37,5 en toen 1x maal 37,5.
toen ben ik om de dag gaan slikken, maar mijn lichaam snapte er toen niks meer van en ik was zooooo misselijk. nu ben ik sinds woensdag helemaal gestopt en het lijkt gewoon niet beter te worden, maar ik wil gewoon af van die drugs idd want dat is t vlg mij ook!
denk je dat je in de toekomst nog n poging wilt doen?
gr michelle
jacky_1963




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:28 Reageer met quote

Dat moet haast wel he, want ik kan moeilijk dit medicijn blijven slikken om de afkickverschijnselen voor te blijven. Maar voorlopig moet ik er ff niet aan denken. Vind t ontzettend slap van mezelf maar ja......ik moet wel goed kunnen functioneren en dat was dus niet mogelijk.
Wellicht ben ik te snel gestopt maar als ik jou verhaal zo lees heb je dezelfde afkickverschijnselen als je wel goed afbouwt. Waardeloos!! Het is zo makkelijk om te beginnen met dit medicijn maar om er mee te stoppen is bijna onmogelijk!!
Sterkte ermee!! En hou vol zou ik zeggen!!

Groetjes
geggy1985




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:46 Reageer met quote

hallo,
wat waren vooral jou klachten, want heb een gekke klacht die ik aan niemand kan uitleggen die t niet voelt namelijk van die schokjes door mijn hoofd. weet jij ongeveer wat de tijd is dat dit aanhoudt? ik hoor zoveel verschillende verhalen . de een zegt maanden andere zegt weken.
ik hou t nie langer dan 2 weken meer vol kan nergens meer normaal functioneren.
gr michelle
jacky_1963




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:50 Reageer met quote

Mijn klachten waren vreselijk misselijk zijn, duizelig en spierpijn. De 1e dag dat ik deze klachten kreeg dacht ik dat ik griep kreeg, die schokjes in je hoofd had ik dus niet, mss had ik die wel gekregen als ik langer was gestopt maar, zwakke ik, heb na dag 2 meteen weer 37,5 mg ingenomen.
Heb jij deze klachten meteen gekregen nadat je helemaal gestopt was met innemen?
Jammer dat er helemaal geen andere mensen hier schrijven, ik kan je dus helemaal niet helpen.

Groetjes
geggy1985




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 20:56 Reageer met quote

hallo,
ik ben allang blij dat er iemand is die in het zelfde schuitje zit als mij. ik kreeg de klachten na 2dagen ongeveer en houden nu al 3weken aan. het liefste begon ik ook weer, maar wil er zo graag vanaf. Er is nooit een goed moment om hiermee te stoppen dus ben er maar gewoon aan begonnen. ik wil het graag met je delen als je weer van plan bent om te stoppen.
gr
jacky_1963




BerichtGeplaatst: 25-05-2008 21:07 Reageer met quote

Ook ik kreeg de klachten na 2 dagen. Hoe lang heb jij efexor geslikt? Ik slik het sinds december 2006. En wat je zegt is zeker waar, er is altijd wel iets in je leven aan de hand waardoor je denkt dat je (nog) niet kan stoppen met dit medicijn. Ik ben gewoon bang om weer te stoppen, helemaal nu ik van jou hoor dat als je langzaam afbouwt toch dezelfde verschijnselen krijgt.
Heb je al met je huisarts/therapeut gesproken over de afkickverschijnselen? Mijn huisarts zei dus dat ik veel te snel had afgebouwd.

Groetjes
geggy1985




BerichtGeplaatst: 26-05-2008 8:41 Reageer met quote

hallo,
ik heb het precies 2 jaar geslikt en heb ook al een keer een poging gedaan, maar toen voelde ik me er persoonlijk niet goed bij. mijn huisarts belt me vanmiddag, maar ik heb verder geen begeleiding meer.
ik heb vannacht weer eens 12uur geslapen. waarvoor ben je efexor eigenlijk gaan slikken?
gr
jacky_1963




BerichtGeplaatst: 26-05-2008 9:06 Reageer met quote

Goeiemorgen,
lekker dat je zo lang geslapen hebt.
Ik ben efexor gaan slikken vanwege een depressie. Hier ben ik redelijk goed van hersteld, heb ook therapie gehad. Toen sliep ik heel slecht, zat hele nachten beneden. Dit kan ik heel af en toe nog wel eens hebben maar gelukkig niet zo vaak.
Je kan eens proberen of Bach resque spray helpt, je hebt dit in 2 varianten, Bach resque spray en er is ook een nachtvariant. Dit middeltje helpt me wel.
Een vriendin is nu ook aan het afbouwen, zij slikte 300 mg!! per dag en zit nu op 75 mg. Zij heeft ook veel last van afkickverschijnselen.
Groetjes
Index > Psyche > Afkickverschijnselen efexor Bookmark and Share
Pagina 1 van 21  

1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Volgende

Copyright © Medisch Forum.nl 2004 - 2016