Het medisch discussie forum, waar medisch professionals herkenbaar mee discussieren en antwoord geven op medische vragen. Het medisch discussie forum voor lotgenotencontact
en informatie van ervaringsdeskundigen.

www.medischforum.nl
   Registreer   |   Informatie  |   Zoeken  |   Actieve Onderwerpen  |   Links  |   Inloggen
Index > Medicijnen > Afkickverschijnselen lyrica
Auteur Onderwerp: Afkickverschijnselen lyrica
Pauw69




BerichtGeplaatst: 03-07-2014 13:24 Reageer met quote

Hallo,
Ik heb ong 8 maanden lyrica maar sinds een paar weken wordt het wazige steeds erger ik viel bijna op de fiets in slaap ( ik heb lyrica voor angst en paniek) dus besloot ik om 1 pil minder te doen die van overdag .
Nu bijna 1 week verder en allerlei afkickverschijnselene gehad te hebben voel ik me nog steeds klote ..zweten, angstig, misselijk, hartkloppingen, slappe benen ,tintellingen , slecht slapen ..wie kan mij vertellen is dit nog steeds afkick of is dit een teken dat ik niet zonder het medicijn kan?

Een radeloze pauw Confused
Index > Medicijnen > Afkickverschijnselen lyrica Bookmark and Share
Pagina 1 van 1  

Copyright © Medisch Forum.nl 2004 - 2016